برگزاری نشست مجازی”جهاد علمی به سبک کاظمی آشتیانی” به مناسبت پانزدهمین سالگرد جهادگر فقید، دکتر آشتیانی

به مناسبت پانزدهمین سالگرد درگذشت زنده یاد دکتر کاظمی آشتیانی، نشستی مجازی با عنوان “جهاد علمی به سبک کاظمی آشتیانی” در روز یکشنبه مورخ 4 دی ماه از ساعت 13 تا 15 به صورت برخط در سالن همایشهای پژوهشگاه رویان برگزار شد.

در ابتدا برنامه با تلاوت آیات قرآن مجید توسط قاری ممتاز محمد تقی نوران آغاز گردید.

سپس با خوش آمد گویی جناب آقای دکتر ضرابی مجری برنامه به شرکت کنندگان چه به صورت حضوری و چه از طریق فضای مجازی که در این برنامه شرکت کردند آغاز گردید. یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت توسط ایشان اشاره و گرامی داشته شد.

در ادامه برنامه ریاست محترم جهاد دانشگاهی جناب آقای دکتر طیبی اشاره به ویژگیهای  این مدیر جهادی نموده و بر خودباوری، اتکال به خداوند،نگاه به آینده و قدرت ارتباط گیری خوب با مدیران در تمامی سطوح و پرسنل و سایر همکاران و همچنین قدرت جذب و نگهداری نیروهای توانمند در جهاد دانشگاهی توسط ایشان تاکید کردند.

سپس قاری بین المللی جناب آقای مهدی قره شیخ لو پیش از قرآئت قرآن به علاقه و انس شدید ایشان با قرآن اشاره نمودند.

در ادامه جناب آقای دکتر منتظری رئیس سابق جهاد دانشگاهی از سخت کوشی و خدمات موثر ایشان برای مردم و کشور و همچنین ارادت عمیق ایشان به رهبر معظم انقلاب و اینکه با تمام وجود اعتقاد به جهاد دانشگاهی داشتند یاد کردند.

برنامه با سخنرانی استاد بزرگوار جناب آقای دکتر شهرستانی در وصف زنده یاد دکتر کاظمی به عنوان “نمونه انسان تراز اول انقلاب اسلامی” ادامه پیدا کرد.

با پخش فیلمی از همکاران و اعضاء محترم هیئت علمی پژوهشگاه رویان که در دوره خدمت خود با دکتر کاظمی آشتیانی همکاری داشته اند ادامه پیدا کرد در این فیلم به یاد و خاطره و ویژگیهای شخصیتی زنده یاد دکتر کاظمی توسط همکاران اشاره شد.

در انتها جناب آقای دکتر شاهوردی ریاست محترم پژوهشگاه رویان از تمامی دوستان و همکارانی که در اجرای این برنامه زحمت کشیده اند تشکرو قدردانی نمودند.

به گفته  ایشان دکتر کاظمی معمار و موسس و پیشکسوت جهاد دانشگاهی و تراز کار رویان بوده و هنوز هم بعد از 15 سال برنامه ها با الگو گیری از تلاش جهادی ایشان اجرا می شود جای تحسین و تقدیر دارد.

در نهایت پایان برنامه کلیپ گروه جهادی دکتر کاظمی آشتیانی پخش گردید.

رویان نهاد علمی برخاسته از جهاد دانشگاهی که با تلاش ستودنی دکتر کاظمی آشتیانی، پایه گذاری شد در طول 15 سال پس از فقدان وی نیز در حوزه های مختلف علوم زیستی و خدمت رسانی به بیماران دردمند همچنان پیشرو می باشد.

نام زنده یاد دکتر کاظمی آشتیانی در کشور جاویدان و ماندگار خواهد بود و اینگونه افراد همیشه در قلب و جان جا دارند.

این برنامه همزمان در اتاق Adobe Connect و  Liveاینستاگرام و همچنین صفحه اصلی سایت جهاد دانشگاهی پخش گردید.

 

https://www.royan-edu.ir/?p=18989

نظرات

0 نظر در مورد برگزاری نشست مجازی”جهاد علمی به سبک کاظمی آشتیانی” به مناسبت پانزدهمین سالگرد جهادگر فقید، دکتر آشتیانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مهمان عزیز به سایت رویان خوش آمدید