بیست و دومین کنگره بین‌المللی تولیدمثل و هفدهمین کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی از تاریخ 10 تا 14 به صورت مجازی در حال برگزاری است

✅ حضور ۱۶ سخنران برجسته بین‌المللی در کنگره رویان/کرونا و تولیدمثل، محور نشست نخست کنگره

⭕️ دبیر علمی بیست و دومین کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل رویان‌ با اشاره به دریافت بیش از ۱۵۰ مقاله از محققان داخلی و خارجی در حوزه پزشکی تولیدمثل گفت: ۱۶ سخنران بین‌المللی از کشورهای مختلف (اروپا، آمریکا و آسیا)، در بیست و دومین کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل رویان سخنرانی خواهند داشت.

📌 دکتر مرجان صباغیان، دبیر علمی بیست و دومین کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل رویان‌ در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تشریح برنامه‌های این کنگره گفت: بیست و دومین کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل رویان (۲۲nd Congress on Repruductive Biomedicine) از ۱۰ تا ۱۲ شهریورماه (۳-۱ سپتامبر ۲۰۲۱) برگزار می‌شود. امسال نیز مانند سال گذشته و به‌دلیل همه‌گیری بیماری کووید ۱۹، کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل رویان به شکل مجازی برگزار خواهد شد؛ به همین علت و به دلیل عدم امکان حضور مدعوین داخلی و بین‌المللی، جشنواره رویان و جایزه دکتر کاظمی (Kazemi Prize) برگزار نخواهند شد.
دکتر صباغیان خاطر نشان کرد: همچنین هفدهمین کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی که سال‌های قبل همزمان با کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل برگزار می‌شد، به دلیل برگزاری مجازی کنگره،‌ در تاریخ ۱۳ و ۱۴ شهریورماه (۴ و ۵ سپتامبر ۲۰۲۱) برگزار خواهد شد.

🖌 ادامه خبر در لینک زیر:

https://www.isna.ir/news/1400060704921/

https://www.royan-edu.ir/?p=25591

نظرات

1 نظر در مورد بیست و دومین کنگره بین‌المللی تولیدمثل و هفدهمین کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی از تاریخ 10 تا 14 به صورت مجازی در حال برگزاری است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مهمان عزیز به سایت رویان خوش آمدید