بیست و دومین کنگره بین‌المللی تولیدمثل و هفدهمین کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی از تاریخ 10 تا 14 به صورت مجازی در حال برگزاری است

✅ حضور ۱۶ سخنران برجسته بین‌المللی در کنگره رویان/کرونا و تولیدمثل، محور نشست نخست کنگره

⭕️ دبیر علمی بیست و دومین کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل رویان‌ با اشاره به دریافت بیش از ۱۵۰ مقاله از محققان داخلی و خارجی در حوزه پزشکی تولیدمثل گفت: ۱۶ سخنران بین‌المللی از کشورهای مختلف (اروپا، آمریکا و آسیا)، در بیست و دومین کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل رویان سخنرانی خواهند داشت.

📌 دکتر مرجان صباغیان، دبیر علمی بیست و دومین کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل رویان‌ در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تشریح برنامه‌های این کنگره گفت: بیست و دومین کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل رویان (۲۲nd Congress on Repruductive Biomedicine) از ۱۰ تا ۱۲ شهریورماه (۳-۱ سپتامبر ۲۰۲۱) برگزار می‌شود. امسال نیز مانند سال گذشته و به‌دلیل همه‌گیری بیماری کووید ۱۹، کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل رویان به شکل مجازی برگزار خواهد شد؛ به همین علت و به دلیل عدم امکان حضور مدعوین داخلی و بین‌المللی، جشنواره رویان و جایزه دکتر کاظمی (Kazemi Prize) برگزار نخواهند شد.
دکتر صباغیان خاطر نشان کرد: همچنین هفدهمین کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی که سال‌های قبل همزمان با کنگره بین‌المللی پزشکی تولیدمثل برگزار می‌شد، به دلیل برگزاری مجازی کنگره،‌ در تاریخ ۱۳ و ۱۴ شهریورماه (۴ و ۵ سپتامبر ۲۰۲۱) برگزار خواهد شد.

🖌 ادامه خبر در لینک زیر:

https://www.isna.ir/news/1400060704921/

https://www.royan-edu.ir/?p=25591

نظرات

1 نظر در مورد بیست و دومین کنگره بین‌المللی تولیدمثل و هفدهمین کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی از تاریخ 10 تا 14 به صورت مجازی در حال برگزاری است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهمان عزیز به سایت رویان خوش آمدید