ارتقاء رتبه علمی 9 نفر از اعضای هیات علمی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی طی سال های 1399 و 1400

به نقل از جناب آقای سید محسن برقعی راد، مدیر اداره امور اعضای هیات علمی معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان؛
از ابتدای سال 1399 تاکنون، 9 نفر از اعضای هیات علمی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی ارتقاء مرتبه یافته اند. بدینصورت که از پژوهشکده علوم تولیدمثل جنابان آقایان دکتر حمید گورابی و دکتر مهدی توتونچی اعضای هیات علمی گروه پژوهشی ژنتیک ناباروری به ترتیب به استادی پژوهش در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشیاری پژوهش در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارتقاء مرتبه یافتند.
همچنین سرکار خانم دکتر فیروزه غفاری، عضو هیات علمی گروه پژوهشی ناباروری زنان و جناب آقای دکتر روح الله فتحی عضو هیات علمی گروه پژوهشی جنین شناسی از مرتبه استادیاری پژوهش به دانشیاری پژوهش در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سرکار خانم دکتر مرجان صباغیان عضو هیات علمی گروه پژوهشی ناباروری مردان از مرتبه استادیاری پژوهش به دانشیاری پژوهش در وزرات عتف نائل آمدند.
از پژوهشکده زیست‌شناسی و فناوری سلول‌ های بنیادی سرکار خانم دکتر مرضیه ابراهیمی عضو هیات علمی گروه پژوهشی سلول های بنیادی و جناب آقای دکتر سید مسعود نبوی عضو هیات علمی گروه پژوهشی پزشکی بازساختی از مرتبه دانشیاری پژوهش به استادی پژوهش در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارتقاء یافتند.
همچنین از پژوهشکده زیست فناوری پژوهشگاه رویان واقع در شهر اصفهان سرکار خانم دکتر مرضیه تولایی و سرکار خانم دکتر سیده زهره میراحمدی زارع از مرتبه استادیاری پژوهش به دانشیاری پژوهش در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارتقاء مرتبه یافتند.
ضمن عرض تبریک و تهنیت به تمامی اساتید و همکاران عزیز، توفیقات روز افزون را از درگاه ایزد منان برای ایشان مسئلت می نماییم.
امید است ضمن استمرار خدمات ارزنده علمی و پژوهشی، با اتکال به خداوند متعال و بهره‏ گیری از توان و تجربه علمی در همه ابعاد زندگی به‏ ویژه تلاش روزافزون در عرصه‏ های پژوهشی موفق و موید بوده و همچنان برای پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی مایه افتخار باشند.

https://www.royan-edu.ir/?p=29379

نظرات

0 نظر در مورد ارتقاء رتبه علمی 9 نفر از اعضای هیات علمی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی طی سال های 1399 و 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مهمان عزیز به سایت رویان خوش آمدید