ارتقاء رتبه علمی‌9 نفر از اعضای هیات علمی‌پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی طی سال‌‌‌های 1399 و 1400

149 بازدید

به نقل از جناب آقای سید محسن برقعی راد، مدیر اداره امور اعضای هیات علمی‌معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان؛
از ابتدای سال 1399 تاکنون، 9 نفر از اعضای هیات علمی‌پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی ارتقاء مرتبه یافته اند. بدینصورت که از پژوهشکده علوم تولیدمثل جنابان آقایان دکتر حمید گورابی و دکتر مهدی توتونچی اعضای هیات علمی‌گروه پژوهشی ژنتیک ناباروری به ترتیب به استادی پژوهش در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشیاری پژوهش در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارتقاء مرتبه یافتند.
همچنین سرکار خانم دکتر فیروزه غفاری، عضو هیات علمی‌گروه پژوهشی ناباروری زنان و جناب آقای دکتر روح الله فتحی عضو هیات علمی‌گروه پژوهشی جنین شناسی از مرتبه استادیاری پژوهش به دانشیاری پژوهش در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سرکار خانم دکتر مرجان صباغیان عضو هیات علمی‌گروه پژوهشی ناباروری مردان از مرتبه استادیاری پژوهش به دانشیاری پژوهش در وزرات عتف نائل آمدند.
از پژوهشکده زیست‌شناسی و فناوری سلول‌‌‌‌های بنیادی سرکار خانم دکتر مرضیه ابراهیمی‌عضو هیات علمی‌گروه پژوهشی سلول‌‌‌های بنیادی و جناب آقای دکتر سید مسعود نبوی عضو هیات علمی‌گروه پژوهشی پزشکی بازساختی از مرتبه دانشیاری پژوهش به استادی پژوهش در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارتقاء یافتند.
همچنین از پژوهشکده زیست فناوری پژوهشگاه رویان واقع در شهر اصفهان سرکار خانم دکتر مرضیه تولایی و سرکار خانم دکتر سیده زهره میراحمدی زارع از مرتبه استادیاری پژوهش به دانشیاری پژوهش در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارتقاء مرتبه یافتند.
ضمن عرض تبریک و تهنیت به تمامی‌اساتید و همکاران عزیز، توفیقات روز افزون را از درگاه ایزد منان برای ایشان مسئلت می‌نماییم.
امید است ضمن استمرار خدمات ارزنده علمی‌و پژوهشی، با اتکال به خداوند متعال و بهره‏ گیری از توان و تجربه علمی‌در همه ابعاد زندگی به‏ ویژه تلاش روزافزون در عرصه‏‌‌‌های پژوهشی موفق و موید بوده و همچنان برای پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی مایه افتخار باشند.

https://www.royan-edu.ir/?p=29379
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد ارتقاء رتبه علمی‌9 نفر از اعضای هیات علمی‌پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی طی سال‌‌‌های 1399 و 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مهمان عزیز به سایت رویان خوش آمدید