هموطنان عزیز

ضمن سلامی گرم و عرض تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و آغاز سال ۱۳۹۹خدمت شما و خانواده های گرامیتان و با آرزوی بهره مندی شما از روزهایی پر از سلامتی، نور و معنویت، به استحضار می رساند که معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی، با استعانت از درگاه خداوند متعال و توکل بر اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، اقدام به باز طراحی و رونمایی از سایت اینترنتی جدید خود به آدرس https://www.royan-edu.ir نموده است.

سایت جدید معاونت آموزشی قابلیت بارگذاری دوره های آموزشی مجازی را دارا بوده و علاقمندان به یادگیری و دانش افزایی می توانند از تجربیات و دانش پژوهشگران و اساتید پژوهشگاه رویان به صورت غیر حضوری نیز بهره مند گردند. در سایت جدید، هم وطنان محترم می توانند از آخرین اخبار و رویدادهای علمی-آموزشی پژوهشگاه رویان و سایر مراکز آموزشی کشور و دنیا با خبر شده و از محتوای جدیدترین دوره های آموزشی حضوری و مجازی (تخصصی و عمومی) شامل کارگاهها، سمپوزیوم ها، وبینارها و کنگره ها و همچنین دوره های گردشگری آموزش (Edu-Tourism) وآموزش های ضمن خدمت بهره مند شوند. همچنین این سامانه قابلیت بارگذاری کتاب، عرضه و سفارش و فروش آن را دارد.

معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان، با همت جهادی و نگاه مسئولانه به مباحث سلامت کشور به خصوص در حوزه های علوم تولید مثل، سلول های بنیادی و زیست فناوری در خدمت دانشجویان، محققین و اساتید کشور عزیزمان، ایران اسلامی خواهد بود تا با اشاعه فرهنگ آموزش در هر کجا، شعار “آموزش بدون مرز (education with no border)” را محقق سازد.

با آرزوی صحت و سلامتی

معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان

https://www.royan-edu.ir/

رونمایی از سایت جدید اینترنتی معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی