اعلام اسامی منتخبین مرحله اول داوری مسابقه نقاشی، شعر و داستان کوتاه پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی با موضوع کرونا

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عرض تبریک عید سعید فطر به هموطنان گرامی

به اطلاع دانش آموزان عزیز و خانواده های محترم ایشان می رساند که مرحله اول داوری آثار رسیده به مسابقه نقاشی، شعر و داستان کوتاه در موضوع کرونا که توسط معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی برگزار گردید، تکمیل شده و اسامی منتخبین این مرحله در سایت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان به آدرس www.royan-edu.ir منتشر گردیده است.

لازم به ذکر است که از بین آثار رسیده به دبیرخانه، ۱۳۵۶ اثر واجد شرایط داوری بوده که ۱۱۱۰ اثر در قالب نقاشی، ۱۶۱ اثر داستان کوتاه و ۸۵ اثر نیز به صورت شعر ارسال شده است. در مرحله اول داوری، ۵۱ تن از اساتید دانشگاه و اعضاء هیئت علمی، معلمین و دبیران آموزش و پرورش، پژوهشگر و همکاران اجرایی و ستادی در فرآیند داوری ما را همراهی نموده و در نتیجه ارزیابی ایشان، مجموعاً ۱۲۲ اثر (۱۰۰ نقاشی، ۱۵ داستان کوتاه و ۷ شعر) به عنوان آثار “منتخب” اعلام گردیده اند.

نهایتاً پس از مرحله دوم و نهایی داوری، در روز پنجشنبه ۸ خردادماه، در بیست و نهمین سالگرد تاسیس پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی، ۲۹ اثر به عنوان آثار برگزیده (۱۴ اثر) و برتر (۱۵ اثر)، اعلام خواهند شد.


 اسامی منتخبین مرحله اول


نقاشی

پرنیا احمد زاده
رومینا رحمانی قصبه
فاطمه امینی
ابوالفضل زارع جلیانی
کوثر لروند
رومینا کوهرنگ
آتنا کریمی
همایون کارخانه یوسفی
فاطمه بیگدلی
روژا بهبودی
سید محمد موسوی
محمد امین مقصودی
مینا هاشمی
زهرا ابن علی
شیما جعفری
کیمیا بهادری
محمد حسین ردینی
ایلیا طهماسبی
مهشاد قربان پور نیاکی
احمدرضا حسن
رادوین فردی
آیرین غفوری
نسیم تیمورزاده
محمدطاها رمضانی
آروین ساریخانی
محمد پارسا محمدیان
علیرضا قاسمی
مهدیس ارایی
یاسین آزادی
علیرضا جلیلوند
سارینا بیگی
فاطمه زهرا نوچمنی
مهسا برزگر
سینا قلی زاده
سالار رجبی
نرگس حقیقی
ابوالفضل هادی خامنه
ویهان کاظمی
سارا بخشنده نژاد
امیر محمد ملکوتی خواه
ثنا گوهری
نیلیا نعمتی
الهام یزدانی
ستاره حبیبی
امیرحسین غفاریان
ملینا اکبری زارع
محمد حسین کنگرانی
ریحانه قمشلوبی
پریا نیرومندپور
محمدحسین نوروزی راغب
آرسام رضانژاد
مهران جوادی
یگانه صادقی
متین محب علی
ترنم شالی
آرمین محمدی
رهام نوری
علی تیموری
فاطمه زهرا گودرزی
فاطمه رنجبر آشوری
نگار سبزی
یاسمین رنجبر
هستی نجفی
شعیب محمودی
امیرعلی صفری
زهرا محسنی
محمد مهدی اسلامی
محمد ولی پور
فاطمه زهرا بهرامی
ایلیا احمدی نژاد
مهسا عسکری مقدم
سیده مطهره امینی
مهدی یار مهرآبادی
دینا اسدی
یانا آزادی
امتیس ورقایی
آیدا فرخی
پارسا بابایی
مهرداد رضایی
یسنا حق پرست
سوگند پارسا سیرت
رادین مهدی زاده
فاطمه نظری
امین امیر لو
محمد عرفان امید بخش
امیررضا مهدی
محمد حسین نوروزی راغب
سلاله قلی پور
آسنا خسروی
هستی اکبری
درسا لطفی
غزل خدا کرمی
آتنا احمدی
شکیلا شمس
بهاره رجایی
شیوا کاظمی
ریحانه صفری
سینا راستگویان
عسل فزونی

داستان کوتاه

رومینا گوهرنگ
فاطمه بیگدلی
کیارش عزیزی
نازنین زهرا عبدلی
زهرا بهاری
دنیا اسکندر زاده
فاطمه عبدی سعیدی
امیر حسام مقبلی
سامان آرام بن
سید مرتضی شکوفه چین
علی حصاری
ملیکا قاسمی
نگین باقری برگانی
ترمه شرکایی
آرزو قربانی

شعر

ابوالفضل قبادی
علی هنر مند
مریم مدیر رنجبر
سارا زینلی
نگار سادات مشهدی
معصومه ردینی
پارمیدا ولی

اسامی داوران مرحله اول

سرکار خانم دکتر فرشته اسفندیاری نژاد
سرکار خانم صادقی
سرکار خانم دکتر کیاندخت کیانی
سرکار خانم مهندس فاطمه دادخواه
سرکار خانم الهام طاهری
سرکار خانم آیسان پور افشار
جناب آقای نیما تنهایی وش
جناب محمدتقی اصغری
سرکار خانم دکتر سمیه توانا
سرکار خانم منصوره فدوی
جناب آقای مهران رضایی
جناب آقای دکتر روح الله فتحی
سرکار خانم زهره مهدینیا
جناب آقای دکتر علیرضا علیزاده ماسوله
سرکار خانم نرگس حاتمیان
سرکار خانم دکتر مرضیه تولایی
سرکار خانم دکتر ریحانه ناطقی
جناب آقای محمد ایوبی پور
سرکار خانم دکتر اعظم دالمن
سرکار خانم لیلا سادات طاهایی
سرکار خانم دکتر سارا پهلوان
جناب آقای صالح سمیعی
سرکارخانم دکتر مریم اخوان طاهری
جناب آقای دکتر مهدی حاجیان
سرکار خانم مریم زارع
سرکار خانم قاسمیان
سرکار خانم دکتر شهیده جهانیان
سرکار خانم الناز زند
سرکار خانم سمانه آقاجان پور
جناب آقای آصف گنجی
جناب آقای مهدی زربخش
جناب آقای محمدعلی محمدیان
سرکار خانم سلیمانی
سرکار خانم سمانه فرجی
جناب آقای میثم جنگ خواه
سرکار خانم دکتر ویدا جاسمی
سرکار خانم فهیمه کشفی
سرکار خانم رومینا زمانی
جناب آقای محمد پاکزاد
سرکارخانم مهسا شیخان
جناب آقای نقوی
سرکار خانم آتنا مصلحی
جناب آقای سید محسن برقعی راد
جناب آقای حمید عبدی پور
سرکار خانم فرشته ذوقی
سرکار خانم لیلا دلیری
سرکار خانم حاجی اشرفی
سرکار خانم مظاهری
سرکار خانم دکتر فاطمه حسنی
جناب آقای دکتر محمدحسین قانیان
سرکار خانم رویا شکریان

سرکار خانم فاطمه عابدی